Oferta dla Hoteli i Restauracji

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu naszą ofertę druków dla hoteli i mamy nadzieję, iż zapoznanie się z poniższymi informacjami przekona Państwa do korzystania z usług naszej drukarni. Jednocześnie informujemy, iż dysponujemy własnym studiem graficznym, które jest do dyspozycji naszych klientów bezpłatnie i do momentu uzyskania efektów przez nich oczekiwanych.
Nasza drukarnia na przestrzeni kilkunastu lat może pochwalić się owocną współpracą z ponad trzystoma instytucjami z branży restauracyjno-hotelarskiej. Posiadamy duże doświadczenie, wiedzę oraz możliwości produkcyjne, aby sprostać oczekiwaniom w zakresie zapotrzebowania zarówno wielkopowierzchniowych hoteli, sanatoriów, ośrodków Spa, jak i małych pensjonatów, zajazdów oraz restauracji i kawiarni.

Oferujemy całą gamę druków typu operacyjnego: karty meldunkowe, karty pobytu, etui na klucze, papiery firmowe, faktury VAT, koperty, zawieszki na bagaż, druki informacyjne, bloczki kelnerskie oraz wszelkiego rodzaju druki typu obiegowego.

W zakresie druków hotelowych proponujemy także bardzo szeroki asortyment druków do pokoju: karty room-service, druki do pralni, zawieszki na klamkę śniadaniowe / nie przeszkadzać / proszę posprzątać, regulaminy hotelowe, naklejki ekologiczne, informacje hotelowe, cenniki, ulotki informacyjne, ankiety hotelowe, informacje o usługach, cenniki mini baru, informatory o infrastrukturze hotelowej.

Ponadto oferujemy naszym klientom teczki, wkładki do teczek, listowniki z kopertami, bloczki, wiele rodzajów notesików, pocztówki, mile widziane szczególnie w hotelach posiadających sale konferencyjne.

Nasza oferta obejmuje także bardzo szeroki asortyment druków dotyczących zabiegów dla szpitali uzdrowiskowych, sanatoriów, ośrodków Spa (karty zabiegowe, karty żywienia, historie choroby, karty informacyjne, raporty pielęgniarskie).

Wieloletnia współpraca z wieloma restauracjami pozwoliły nam dostosować nasze produkty do Państwa potrzeb w zakresie trwałości oraz użyteczności.  Proponowane przez nas karty menu, karty dań, jadłospisy, karty win a także menu do drink barów wykonywane są w technologiach zapewniających, ich intensywne użytkowanie. Ponad to oferujemy naszym klientom drukowane obrączki na serwetki w różnych kształtach, daszki i stojaczki na stoliki, papierowe podkładki pod napoje.
Posiadamy doświadczenie i dysponujemy dużymi możliwościami w zakresie przygotowania projektów graficznych na druki dla restauracji, gwarantujemy bardzo wysoką jakość projektów wykonanych przez naszych grafików oraz możliwość bezpłatnych modyfikacji projektów w zakresie zarówno całości, jak i np. cen w menu.

Udzielamy bezpłatnych porad w zakresie metod i sposobów promocji w odniesieniu np. do targów branżowych, imprez organizowanych przez regionalne instytucje i urzędy. Pomagamy w obniżeniach kosztów promocji, oczywiście przy zachowaniu istniejących standardów. Aby przykładowo pokazać nasze oferty poniżej przedstawiamy przykładowe symulacje:

Drukując sześć wzorów ulotek DL (99 x 210 mm) kolorowych, dwustronnych, w optymalnej gramaturze kreda błysk 170 g/m2, każda w nakładzie 2500 szt. to koszt 750,00 zł netto, czyli  0,05 zł/szt. Natomiast drukując je oddzielnie płacimy sześć razy 235,00 zł netto, czyli ponad 0,09 zł/szt.

Drukując dwa wzory ulotek A4 (297 x 210 mm) składanych do DL (99 x 210 mm) kolorowych, dwustronnych, w optymalnej gramaturze kreda błysk 170 g/m2, każda w nakładzie 2500 szt. to koszt 800,00 zł netto, czyli 0,16 zł/szt. Natomiast drukując je oddzielnie płacimy dwa razy 745,00 zł netto, czyli prawie 0,30 zł/szt.

Drukując dwadzieścia wzorów wizytówek (90 x 50 mm) kolorowych, jednostronnych , w optymalnej gramaturze kreda mat 300 g/m2, każda w nakładzie 500 szt. to koszt 600,00 zł netto, czyli 0,06 zł/szt. Natomiast drukując je oddzielnie płacimy dwadzieścia razy 115,00 zł netto, czyli 0,23 zł/szt.

Przy stałej współpracy proponujemy także innego rodzaju „bonusy”. Przykładowo przy zamówieniu siedmiu ulotek A4 (297 x 210 mm) dodatkowo klient otrzymuje gratis trzy wzory ulotek DL (99 x 210 mm). Są to rozwiązania bardzo korzystne w przypadku kiedy zamawiają Państwo ulotki wielojęzyczne, np. polski, angielski, niemiecki, rosyjski lub oferują Państwo wiele usług.

Projekty materiałów promocyjnych dla hoteli i restauracji tworzone są przez nas według indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów i stanowią spójny element z identyfikacją wizualną obiektu. W naszych realizacjach, porzucając wszelakie szablony i schematy, starajmy się tworzyć wyjątkowe i unikatowe i druki reklamowe. Istotne są dla nas zarówno funkcjonalność jak i wyrazistość przekazu, tworzonych przez nas materiałów drukowanych. 

Dysponujemy wieloma wzorami wykrojników na zawieszki, na drzwi, na butelki, do łazienki, na daszki informacyjne do pokojów i łazienek, na zawieszki na bagaż, wiele rodzajów wykrojników na etui począwszy do rozmiarów A4+ kończąc na rozmiarze widokówki, oraz możliwości produkcyjne w zakresie produkcji nowych, zgodnie z wymaganiami i potrzebami.

Mamy nadzieję, iż zapoznanie się z powyższymi informacjami przekona Państwa do korzystania z usług naszej drukarni. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości nasi handlowcy służą pomocą (tel. 41 34 43 126, 500 207 900, e-mail: biuro@smyksc.pl).

Zapraszamy do współpracy
Zespół SMYK s.c.