Projekty Unijne

W związku z tym, działania informacyjne i promocyjne to obowiązek państw członkowskich, instytucji zarządzających programami i samych beneficjentów, pisząc projekt unijny zawierający komponent promocyjno-informacyjny musimy się zastanowić jakich działań upowszechniających potrzebuje nasz projekt.  Do dyspozycji mamy wielorakie media i sposoby. Jednym najważniejszych są wszelkiego rodzaju materiały drukowane. I tutaj zaczyna się nasza rola.

kalendarz unia


Zajmujemy się kompleksową analizą możliwości realizacji inwestycji w zakresie materiałów drukowanych, opracowujemy budżety i szczegółowe specyfikacje wyrobów oraz harmonogram druku w odniesieniu do poszczególnych części konkretnego projektu. Dysponujemy własnym studiem graficznym, a co za tym idzie wizualizacja graficzna projektu unijnego nie stanowi najmniejszego problemu.
Patrząc wstecz oraz biorąc pod uwagę kilkadziesiąt projektów obsługiwanych przez nas w zakresie materiałów drukowanych, doskonale wiemy, iż dla zarządzającego projektem ważne jest aby móc zamówić wykonanie wszelkiego rodzaju projektów graficznych w jednym miejscu, a całość materiałów wykonywanych i koordynowanych w zakresie terminów jest w jednym miejscu oraz przez doświadczoną grupę ludzi, co w znacznym stopniu odciąża zleceniodawcę.

Największym wyzwaniem przy realizacji tego typu zadań jest zadbanie o to, by każdy element, jego część był komplementarny i spójny wobec pozostałych. Nasza firma postawiła od samego początku działalności na jakość i kompleksowość usług. Nasze doświadczenie zawodowe pozwala nam świadczyć usługi dla wielu grup klientów takich jak przedsiębiorstwa, jednostki samorządowe, organizacje pozarządowe, rolnicy czy indywidualni klienci. Od 2004 roku staramy się podchodzić do każdego klienta indywidualnie, rozpoznając jego potrzeby i możliwości oraz proponując najlepsze rozwiązania.
Nasze doświadczenie i wysoko wykwalifikowana kadra gwarantuje Państwu usługę świadczoną na najwyższym poziomie. Od lat stawiamy na budowanie długotrwałych relacji z naszymi klientami poprzez profesjonalizm, rzetelność i zaangażowanie. Jako jeden z pionierów branży sprzedaży usług poligraficznych za pomocą internetu posiadaliśmy wiedzę i doświadczenie, pozwalające nam zaoferować klientom atrakcyjne warunki współpracy.

Zapraszamy do współpracy
Zespół SMYK s.c

Obowiązek, o którym mowa na początku rozdziału wynika z przepisów prawa wspólnotowego a w szczególności z rozporządzenia Rady (WE) nr1083/2006 oraz Rozporządzenia Komisji (WE) nr 1828/2006) oraz z dokumentów krajowych, które w sposób bardziej szczegółowy niż unijne rozporządzenia, określają zasady komunikacji Funduszy Europejskich. Każdy program operacyjny ma przypisane sobie kluczowe dokumenty dotyczące informacji i promocji danego projektu. Przykładowo w zakresie Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki beneficjentów obowiązują Wytyczne Ministra Rozwoju Regionalnego w zakresie informacji i promocji, Strategia komunikacji Funduszy Europejskich w Polsce w ramach Narodowej Strategii Spójności na lata 2007-2013 oraz Plan komunikacji Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.